pátek 21. června 2013

Mé oblíbené vůně

..parfémy/toaletky za pár korun :)


Jako první uvádím parfém od firmy Essens (www.essens.cz).

Tato firma se věnuje "napodobováním" drahých luxusních vůní. Hodně lidí tuto firmu odsuzuje právě za to napodobování, ale pro mě, jako pro studentku, která nemá žádný stálý příjem, jsou jedničkami. Cena za 50 ml je 395,-- Kč, za 15 ml 195,-- Kč

Není to zrovna málo, ale mohu říct, že parfém vážně vydrží. Nastříkám se ráno a ještě navečer se mě někdo ptá, co mám za vůni. Takže za ty peníze je kvalita odpovídající, až skvělá. Je silný, takže stačí pár šplíchnutí- u mě za krk, na zápěstí a do vlasů, a bude to z Vás cítit celý den.)

Dostala jsem ho k Vánocům a můžu vřele doporučit. Konkrétně mám číslo W107, což je směs růže, mangólie, pivoňky, liči atd atd ;D. mimo jiné se můžete dočíst o všech vůních v katalogu firmy, tady.

P.S.: přítel má pánskou, nevím, jaké číslo, ale naprosto bych to sežrala!;D taková "sladkopánská", až se mi z toho motá hlava ;D


Jako další uvádím Parfém Far Away od Avonu.

Jeho cena za 30 ml se pohybuje + - okolo 200,-- Kč.

Je to hodně romantická a SILNÁ vůně, jednou jsem to s ní přehnala a až mě z toho bolela hlava, takže do tropů rozhodně nedoporučuji! Je vhodná spíše na chladnější počasí a v malém množství, protože voňavka dost vydrží, je intezivní - takže těch 30 ml Vám vydrží poměrně dlouho:)



Další moje vůně je toaletní voda Candy shop od Essence.

Její cena za 50 ml je okolo 150,---200,-- Kč

Dostala jsem ji opět na Vánoce. Její název jasně odpovídá i vůni, doopravdy to voní jak nějaký bonbón s květinou, což já mám ráda.

Je ideální teď na léto - je lehká, nebolí z ní hlava. Ale bohužel málo vydrží. Nebo alespoň já mám takový pocit, že hned "vyčuchne" :)







Další toaletní voda, konkrétně Beckham Signature.

Cena za 75 ml cca 150,-- Kč. (nepamatuji si přesně)

Jsem člověk, kterému prostě Beckhamky voní snad všechny, takže i tahle toaletka. Je to spíše sladká vůně, ale do tohohle tepla ideální - je lehká.

I když se jedná o toaletku, tak myslím, že jde cítit poměrně dlouho, a za 150,-- Kč - proč ne?

Dokonce mě tahle vůně natolik oslovila, že se chystám koupit i parfém. Ten se pohybuje okolo neuvěřitelných 200,-- - 300,-- Kč, což je podle mě za parfém senzační cena:).




A jaké vůně máte nejradši momentálně vy?:)

Žádné komentáře:

Okomentovat